• English (English)

معرفی مجموعه

شركت مهندسي و توليدي کوشافن پارس با هدف خدمت به صنعت سلامت كشور در سال1373 تاسيس شد و فعاليت خود را در زمينه توليد و تامین تجهيزات و مواد دندانپزشکی آغاز نمود.

طی سه دهه تلاش مستمر، با سرمایه گذاری در بخش منابع انسانی متخصص،ارج نهادن به تحقیق و توسعه و ارتباط با مراکز دانشگاهی ، محصولات متعددی را در سایه مدیریت علمی به جامعه دندانپزشکی ارائه نمود تا ضمن انتخاب به عنوان واحد نمونه صنعتی از سوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، به عنوان اولین شرکت دانش بنیان صنعتی در حوزه دندانپزشکی توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری احراز صلاحیت گردد.

استقبال گسترده از محصولات تولیدی شرکت در بالاترین سطح کیفی و قیمت رقابتی در سطح کشور و منطقه، نتیجه رویکرد تعامل موثر و مستمر با جامعه مخاطب مبنی بر کسب بازخورد مشتری و تامین نیاز به روز ایشان بوده است.

کوشا فن پارس ضمن سال ها حضور و مشارکت در برپایی همایش ها و گردهمایی های علمی دندانپزشکی کشور جهت خلق و تقویت فرهنگ صنفی، با حضور در معتبرترین رویدادهای دندانپزشکی جهان IDS آلمان و AEEDC امارات ، ضمن کسب اعتبارات ارزنده بین المللی ، موفق به اخذ عنوان صادرکننده نمونه از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گردید .

کوشافن پارس به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات دندانپزشکی منطقه، با هدف کسب بازار جهانی،در سال 2016 شرکت Polaris GmbH را با صددرصد مالکیت در آلمان تاسیس نمود تا از فرصت های ممتاز این شعبه اروپایی،در انتقال دانش و تکنولوژی به روز جهان،ارتقا فناوری تولید،تسهیل در تامین مواد و قطعات اولیه و همچنین توسعه صادرات بهره مند گردد.