• English (English)

  اویتا

  شرکت دانش بنیان کوشا فن پارس با تکیه بر جوانان فرهیخته و نخبگان دانشگاه های مطرح کشور، طرح فاخر ملی تولید گروه محصولات ایمپلنت دندانی را در سال 1394آغاز نمود.

  معرفی پروژه ایمپلنت

  شركت مهندسي و توليدي کوشافن پارس با هدف خدمت به صنعت سلامت كشور در سال1373 تاسيس شد و فعاليت خود را در زمينه توليد تجهيزات دندانپزشكي و دندانسازي و تامين مواد و تجهيزات وابسته آغاز نمود.


  هم اکنون پس از گذشت حدود 30 سال، کوشا فن پارس به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات دندانپزشکی و دندانسازی در منطقه مطرح می باشد که با هدف کسب سهم بازار جهانی؛ سرمایه گذاری در بخش تحقیق و توسعه، ارتقا فناوری تولید، نوآوری، توسعه تکنولوژیکی محصولات و کیفیت شاخص و پایدار را سرلوحه خود قرار داده است.


  پیاده سازی طیف گسترده ای از استانداردهای سیستمی و فنی بین المللی در سایه مدیریت علمی و همکاری گروهی متخصصان داخلی که سرمایه های اصلی این شرکت می باشند و ارتباط موثر با دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی، موجب انتخاب این شرکت به عنوان اولین شرکت دانش بنیان صنعتی در حوزه دندانپزشکی شده است.


  کسب بازخورد از مشتری و تامین نیاز بروز جامعه هدف از نتایج رویکرد این شرکت در تعامل موثر و مستمر با مشتری بوده است که نتیجه آن استقبال گسترده از محصولات تولیدی با بالاترین کیفیت و قیمت رقابتی نسبت به سایر برندهای هم تراز خود در کشور و منطقه بوده است.


  حضور شرکت در تمامی همایش ها و گرد همایی های علمی گامی بسیار مهم در خلق فرهنگ صنفی، هم افزایی و همدلی در انسجام خانواده بزرگ دندانپزشکان و دندانسازان می باشد. همچنین با حضور در معتبرترین رویدادهای دندانپزشکی جهان IDS آلمان و AEEDC امارات و فروش صادراتی محصولات دانشبنیان موجب کسب اعتبار در این حوزه صنعتی برای ایران اسلامی گردیده و عنوان صادرکننده نمونه را کسب نموده است.


  در ادامه این دستاوردها، کوشا فن پارس پروژه فاخر ملی "تولید ملی ایمپلنت دندانی و قطعات وابسته پروتزی" را در سال 1393 آغاز نمود و با تکیه بر متخصصین ممتاز علمی و صنعتگران برجسته داخلی و با تبادل تکنولوژی با شرکتهای شاخص سوئیس؛ دانش تولید این محصول با سطح فناوری پیشرفته را بومی نمود و با بهرهمندی از تجهیزات فوقپیشرفته و بروز جهان، مواد اولیه و مصرفی درجه یک اروپا، امکانات زیربنایی و تاسیسات تخصصی، تعریف و اجرای فرآیندهای تولیدی مبتنی بر نسخه بروز استانداردهای بینالمللی، همکاری موثر با مراکز علمی و آزمایشگاههای مرجع جهانی در تصدیق و صحهگذاری محصولات، پس از 5 سال تلاش بیوقفه در سال رونق تولید این پروژه ارزشمند صنعت سلامت را به بهرهبرداری رسانید که به عنوان دستاوردی فاخر به محضر مقام معظم رهبری (مد ظله عالی) ارائه و موجبات تحسین معظمله گردید.

  شرکت کوشا فن پارس

  توضیحات مربوط به باکس

  بیشتر بدانید

  پروژه ملی ایمپلنت دندانی

  توضیحات مربوط به باکس

  بیشتر بدانید

  مستندات علمی

  توضیحات مربوط به باکس

  بیشتر بدانید

  استاندارد ها و گواهینامه ها

  توضیحات مربوط به باکس

  بیشتر بدانید